Järjestäjä

Forssan Tyykikylä Oy
Wahreninkatu 11
30100 Forssa
Y-tunnus 1703881-4
Puh (03) 422 5050

Päättäjien päättäjä

Simo Jaakkola
simo.jaakkola@fvt.fi
040 053 9281

Backstage Emäntä

Mari Noromies-Wahl
mari.noromies@forssa.fi
050 596 5161

Toimiston emäntä

Elina Eriksson
elina.eriksson@forssa.fi
050 550 3110

Taiteellinen johtaja

Kalle Lahtinen
kalle.lahtinen@mainossatama.fi
050 592 0355

Kulinaristi päällikkö

Tiina Koski
tiina.koski@mokkermeija.fi
050 – 375 9234

Torin rakenteet ja logistiikka

Timo Pekka
rakennus@timopekka.fi
040 048 4286

Holjanteri

Erkki ”Holjanteri” Tervomaa
erkki.tervomaa@holjat.net
040 098 5185

Torimestari

Arto Heino
arto.heino@forssa.fi
0400 – 840 155

Turvallisuus ja järjestyksenvalvonta

Hannu Hutka
hannu.hutka@loimaanlaatuauto.fi
050 045 7045

Lisäksi kanssamme toimivat:

Äänitekniikka ja valot

Sound Group Oy
Tekniikka & Lava
Mikki Järvenpää
0500 – 887 288
mikki.jarvenpaa@soundgroup.fi

Tivoli Seiterä

Tivolin Johtaja
Tuomo Seiterä
0400 – 415 422

Alueen ravintoloitsija

T:mi Rami Tervomaa
Rami Tervomaa
040 – 5171 804

Alueen ravintoloitsija

Forssan Alku
Jyrki Tulander
050 – 5694 934

Voit laittaa meille myös palautetta suoraan tämän lomakkeen kautta!

Nimi (pakollinen)

Sähköposti (pakollinen)

Aihe*

Viesti

Forssan Tyykikylä Oy | Wahreninkatu 11, 30100 Forssa | Y-tunnus 1703881-4 | Puh (03) 422 5050